Kogudusejuhid

Kris & Kinna

Kris ja Kinna Allikas on Amazing!GRACE Tartu koguduse vanemjuhid. Kris on olnud Amazing!GRACE´i meeskonnas alates 2013. aastast. Kinna ja Kris abiellusid 2015. aastal ja neil on kolm last: Timothy, Eleanor ja Benjamin. 2018. aastal tundsid nad Jumala selget kutset kolida Inglismaalt Eestisse Tartusse ja alustada siin esimest Amazing!GRACE kogudust. Nad on kogu perega täis tuld teenimaks Issandat ning nende südames on kasvatada Jumala kogudust.

Kris kasvas üles pastori peres Pärnus. Ta andis oma elu Jeesusele juba noorena, olles olnud alati aktiivne kirikus. Läbi oma perekonnasidemete oli tal hea kontakt Martin Ruddickiga ja nii suundus ta 2013. aastal Pärnust pastoriametist Inglismaale, et olla osa Amazing!GRACE liikumisest. Krisi südames on Euroopa ärkamine, mille jaoks vajalikku väge ta nägi just Martinis ja Amazing!GRACE koguduse juhtides. Ta elas Inglismaal viis aastat, mil ta usk ja usaldus Jumala vastu kasvas. Kris on võimekas juht ja pastor, tema südames on näha Eesti ärkamist ja nii järgis ta Jumala kutset tulla tagasi oma kodumaale.

Kinna on pärit Rootsist, kuid on kasvanud üles mitmetes Aafrika riikides, kolides oma isa töö tõttu iga mõne aasta tagant. Kinna kasvas üles küll kiriku rüpes, kuid sai ise päriselt kristlaseks 23 aastaselt. Läbi teismeliseea ja varased 20ndad otsis ta oma teed maailmas, mis oli täidetud valuga. Jeesuse leidis ta Austraalias "Noored Missiooniga" jüngerikoolis viibides. Ta tundis Jumala kutset õppida doktoriõppes nõustamispsühhologiat Inglismaal Teesside'i ülikoolis. Kolides Inglismaale, hakkas ta käima Amazing!GRACE koguduses. Tema süda sai tervendatud Rada61 kursusel ning tema usk kasvas ning ta hakkas kogema Püha Vaimu üleloomulikku väge oma elus ja teenimisel.

Kris ja Kinna kolisid Tartusse uskudes, et ärkamine saab levima üle kogu Euroopa.

Meelis & Evelin

Meelis ja Evelin Sedrikul on vahva perekond, kus kasvab neli last. Nad armastavad Jumalat teenida ja inimestega kohtuda.

Veel enne Amazing!GRACE Tartu koguduse algust tervendas Jumal Meelise ühel Eestis korraldatud Rada 61 nädalavahetusel. Ta koges Püha Vaimu ja igatses seda veelgi enam. Jumal kutsus teda selgelt Amazing!GRACE Tartu koguduse juurde. Meelis on evangelist, jagades võimsalt oma tunnistust. Ta armastab näha, kuidas inimesed saavad päästetud.

Evelin on kodune ema, kes armastab pühenduda lastele. Ta on täis loovust, kasutades seda nii kodus kui koguduses. Evelin on lastekiriku meeskonna liige, armastades rääkida lastele Jeesusest.

Margo & Mariann

Margo ja Mariann Nõlvakul on imeline perekond, kus kasvab kolm last, samuti mitmeid loomi, sealhulgas näiteks sisalik.

Margo on täis usku ja alati valmis tegutsema. Tema armastus Piibli vastu ja õpetamise anne koos teeniva südamega moodustavad väärtusliku osa juhtide meeskonnast. Margo sai oma peres päästetud esimesena ning, täis usku, jätkates pidevat palvetamist, sai 9 aastat hiljem päästetud ka tema abikaasa Mariann.

Mariann armastab Jeesust ja ta alati särab rõõmust. Talle meeldib inimesi teenida, pöörates tähelepanu ka väikestele detailidele, mis muudab meie koguduse lahkemaks, soojemaks ja hubasemaks paigaks. Samuti on Mariann lihtsalt imeline kokk!